Розробка програмного забезпечення на замовлення

Розробка програмного забезпечення на замовлення - це основний напрямок діяльності компанії DreamTeam. Ми реалізуємо проекти різного ступеня складності і виконуємо весь цикл робіт від передпроектного консалтингу, аналізу бізнес-процесів і складання технічного завдання, до розробки, впровадження та супроводу кінцевих продуктів.

Комерційна пропозиція з розробки ПО

Компанія DreamTeam пропонує швидку і якісну розробку облікового програмного забезпечення на замовлення. Ми надаємо послуги в галузі автоматизації обліку на підприємстві, проектування баз даних та розробки CRM та ERP рішень, Інтернет та мобільних додатків, а також вирішення завдань з міграції та реінжинірингу. Наші провідні фахівці професійно займаються розробкою програмного забезпечення більше 21 років і мають великий досвід в розробці, як простих облікових застосунків, так і комплексних ERP та CRM систем.

Ми пропонуємо розробити спеціалізоване облікове програмне забезпечення під Ваші унікальні бізнес процеси, якщо на ринку немає подібного рішення, яке б дозволило їх автоматизувати, або його вартість занадто висока.

Залежно від розмірів проекту, демонстраційний проект може бути реалізований і показаний - БЕЗКОШТОВНО, для того, щоб Ви змогли переконатися в якості і надійності нашої роботи.

Терміни розробки системи визначаються на основі аналізу вимог щодо розроблюваного програмного забезпечення та постановки завдання.

Варіанти експлуатації розробленого програмного забезпечення

Ми пропонуємо свою добре налагоджену підтримку (спеціалізований сайт підтримки, email, тел), для виконаних проектів, а також підтримку роботи Ваших користувачів з ними, або можемо допомогти організувати для цього Вашу власну підтримку.

Передпроектний консалтинг

На даному етапі проводиться комплексний аналіз предметної області виходячи з вимог клієнта. Чим точніше визначені цілі, деталізовані завдання та інші параметри проекту на етапі підготовки, тим вища ймовірність реалізації проекту у встановлені терміни, бюджет і відповідно до поставлених цілей.

Розробка детального технічного завдання (ТЗ)

На даному етапі складається основний документ - технічне завдання по розробці ПЗ, в якому визначаються вимоги і порядок створення ПЗ, відповідно до якого проводиться розробка та прийняття при введенні в експлуатацію.

Розробка архітектури програмного забезпечення

Один з найбільш складних і відповідальних етапів, який передбачає підготовку структури ПЗ, елементів програми, властивості цих елементів і зв'язки між ними.

Якісна реалізація

Проект виконується в точній відповідності зі специфікаціями і термінами, погодженими з клієнтом на етапі планування робіт і укладення контракту. Гнучка система планування і розподілу ресурсів всередині компанії дозволяє з максимальною віддачею реалізовувати проекти і надавати клієнтам якісний і сучасний продукт.

Функціональне тестування

На даному етапі відбувається перевірка ПЗ з метою отримання інформації про якість продукту, виявляються і усуваються всі дефекти. Дозволяє встановити коректність функціонування ПЗ.

Впровадження

Впровадження включає в себе виїзд аналітиків компанії для встановлення версії. Крім того, наші фахівці проводять налаштування конвертації даних, виконують перенесення даних довідників, якщо у Клієнта працювала інша система схожого спрямування.

Навчання роботі з програмним продуктом

На першому етапі передбачає проведення презентацій в нашому офісі, або ж можливий виїзд фахівців до клієнта. Можливо як індивідуальне навчання, так і групове навчання користувачів компанії клієнта. Навчання ведеться за нашою власною методикою, розробленою з урахуванням робочих обов'язків, посад, наданих користувачами продукту. Також постійно здійснюється підтримка по телефону і на спеціально розробленому сайті підтримки, де користувач може вказати про необхідність діагностики або навчання.

Технічна підтримка

Обсяг послуг з підтримки програмного забезпечення клієнт вибирає самостійно, в залежності від форми укладенного договору.